Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
KAZIK napisał:
LUDZIE NIE JEŹDZIJCIE POLSKIM BUSEM WSPIERAJCIE PRAWDZIWYCH POLSKICH PRZEDSIĘBIORCÓW,A NIE SZKOTOWI NAPEŁNIAĆ PORTFEL, PRZEKUPILI URZĘDASÓW A TERAZ CHCĄ ZNISZCZYĆ POLACZKÓW I PÓŹNIEJ PODYKTUJĄ SWOJE CENY, NIE PODNIECAJCIE SIĘ TYMI TANIMI BILETAMI BO TO MINIE.
Z tym kapitałem to racja, ale ja osobiście nie lubię jeździć busami bo są małe i ciasne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na
Ostatnio edytowany 5 lipca 2011 r. o 17:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...polskibus napisał:
Witam wszystkich którzy podróżowali polskim busem zapraszam do podzielenia się wrażeniami na ...
uważaj żeby za ten nędzny spam na forum ktoś nie odwdzięczył Ci się równie nędznymi opiniami w miejscu, które tak usilnie tu reklamujesz - nie ładnie, produkować takie śmiecie w sieci.
Ostatnio edytowany 5 lipca 2011 r. o 17:29
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Akurat jechałam tym przewożnikiem w niedzielę, 3.07(Polskibus.com), z Warszawy do Katowic i był to mój 4 przejazd. Wszystko było w porządku(autobus nowy i cena rzeczywiście niska), aż do tego przejazdu z Warszawy. Autobus zaczął się psuć i w Krakowie po zapytaniu pasażerów co dalej będzie kierowca odpowiedział,że serwis z Warszawy dotrze na godz. 10, ale większość pasażerów się spieszyła i wszyscy musieliśmy kupić nowe bilety u innego pasażera. Wydaje mi się, że w takim wypadku należały się jakieś przeprosiny. Kiedy o tą sprawę zapytałam na ich stronie internetowej nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, chociaż wydaje mi się, że należy odpowiadać na maile, jeśli dotyczą one ich sprawy i nie jest to żaden anonim. Już nawet mi nie chodzi o te dodatkowe pieniądze, które musiałam wydać, ale o poważne traktowanie klienta, czyli choćby o zwykłe słowo przepraszam. Ja już zrezygnowałam z usług tego przewoźnika, bo wolę czasem zapłacić te 10 zł drożej a być potraktowana inaczej, czyli poważnie i miło.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zajrzyjcie na forum http://www.forumpolskibus.com tam jest o tym sporo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli wydaje Wam się, iż podróż z Warszawy do domu (Lublin) za 10 zł (wyjazd z Wwy 22.45, przyjazd do Lbn 1.45), to gratka, wielce się mylicie! PB, jako jedyny przewoźnik, nie uznaje przystanków pośrednich w mieście. Jeśli mieszkasz na Sławinku, zawsze wysiadasz pod Skansenem i za 10-15 min. jesteś w domu. Niestety, musisz z PB jechać na Podzamcze, następnie WRÓCIĆ na Sławinek taxi z nocną taryfą ca. 30 zł. W sumie drożej niż koleją. Bolesne jest tym bardziej, gdy skuszony ceną, człowiek odpuścił innych przewoźników i dotrwał jakoś w Wwie do tej 22,45. A trzeba było jechać np. najpopularniejszym na trasie Contbusem za 25 zł i tyle wydatków, oraz wyspać się przybywając do domu na 23.00. Nigdy więcej PolskiegoBusa nie użyję!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam wszystkich tak dla wiadonosci dla panstwa poinformuje jak pracuja kierowcy w polskimbusie pracuja przewaznie tz. w 75% w nocnych godzinach i jak maja jeden wekend wolny to juz jest dobrze bo znam takich co robili po 4 wekendy a pracodawca mowi ale w dygodniu wolne tu pytam to jak prowadzic zycie osobiste ?wymagania pana prezesa sa duze ale jest jedna ciekawostka jestem kierowca tej firmy i za ta prace dostajemy od 1900 zl do 2300 zl smiech na sali przestrzegam wszystkich przed ta firma jak pracujesz w peks czy sindbad to dalej tam pracuj bo u zyda i szkota jeszcze nikt nie zarobil.w tej firmie sa liderzy czyli to samo co kapral w wojsku nie bede nic juz dodawal w tym temacie bo kazdy wie co znaczy kapral w wojsku.ladne sa te auta nic wiecej tylko z wieszku do setry ten autobus to do piet nie dorasta czyli pukania dzwi szumia jakby byla wichura automat przezuca biegi tak chyba na chybil trafil kamputer porazka nie wspomne o radiu dla kierowcy poprostu niema zwieszku ladnie a w srodku golas.jeszcze raz uczulam kierowcow na ta smieszna firme tam sie zarabia max 2300 zl szukaja jeleni sam wpadlem w te pulapke POZDRAWIAM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...